Atribuită Cumpărare directă

Detergent pudra DERO de pentru rufe profesional automat 10kg 10 kg Wash praf pulbere pret kg

Număr anunț
DA33343539
Autoritate contractantă
Societatea Compania de Transport Public Iasi SA (CUI RO32175213)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI 16370727)
Cod CPV
39830000-9 · Produse de curatat (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
184,40 RON
Valoare atribuită
184,40 RON
Data publicării
25.05.2023 00:00
Data finalizării
26.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

184,40 RON

din 184,40 RON estimat