Atribuită Cumpărare directă

Gratar gratare grill electric electrice profesional profesionale inox 6kw 2/3 neted 1/3 striat

Număr anunț
DA33343729
Autoritate contractantă
SPITALUL GENERAL CAI FERATE DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4337395)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI 16370727)
Cod CPV
42214110-3 · Gratare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.403,36 RON
Valoare atribuită
2.403,36 RON
Data publicării
25.05.2023 00:00
Data finalizării
26.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.403,36 RON

din 2.403,36 RON estimat