Atribuită Cumpărare directă

Bec LED GU 10, 4.5 W Panou LED Premium 1200x300

Număr anunț
DA33344396
Autoritate contractantă
Directia Generala de Politie a Municipiului Bucuresti (CUI 4221160)
Furnizor / câștigător
LIGHT SOLUTIONS S.R.L. (CUI 33467615)
Cod CPV
31524120-2 · Plafoniere (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
26.460 RON
Valoare atribuită
26.460 RON
Data publicării
25.05.2023 00:00
Data finalizării
31.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.460 RON

din 26.460 RON estimat