Număr anunț
DA33344630
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MARIN M.TICULESCU BANEASA (CUI 19111581)
Furnizor / câștigător
AMM (CUI 9098809)
Cod CPV
30100000-0 · Masini, echipament si accesorii de birou, cu exceptia computerelor, a imprimantelor si a mobilierului (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
594,52 RON
Valoare atribuită
594,52 RON
Data publicării
25.05.2023 00:00
Data finalizării
29.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

594,52 RON

din 594,52 RON estimat