Atribuită Cumpărare directă

Ribon Zebra color YMCKO pentru imprimanta de carduri ZXP3

Număr anunț
DA33344702
Autoritate contractantă
REGISTRUL NATIONAL AL DONATORILOR VOLUNTARI DE CELULE STEM HEMATOPOIETICE (CUI 28502147)
Furnizor / câștigător
IT GENETICS S.A. (CUI 21310535)
Cod CPV
30192320-0 · Panglici pentru imprimante (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
248,38 RON
Valoare atribuită
248,38 RON
Data publicării
25.05.2023 00:00
Data finalizării
26.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

248,38 RON

din 248,38 RON estimat