Atribuită
Cumpărare directă
Mentenanta AvanCont si Modul Salarizare pt o perioada de 12 luni (01.05.2023-30.04.2024)
- Număr anunț
- DA33344938
- Autoritate contractantă
- Institutul de Speologie Emil Racovita (CUI 4192758)
- Furnizor / câștigător
- INTEGRISOFT SOLUTIONS SRL (CUI 12448483)
- Cod CPV
- 72600000-6 · Servicii de asistenta si de consultanta informatica (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.010,40 RON
- Valoare atribuită
- 19.010,40 RON
- Data publicării
- 25.05.2023 00:00
- Data finalizării
- 25.05.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.