Atribuită Cumpărare directă

Servicii de frizerie

Număr anunț
DA33344963
Autoritate contractantă
CAMIN PENTRU PERSOANE VARSTNICE CRAIOVA (CUI 5001864)
Furnizor / câștigător
TRUSERV BARBER'S SRL (CUI 31222511)
Cod CPV
98321100-0 · Servicii de frizerie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
84.240 RON
Valoare atribuită
84.240 RON
Data publicării
25.05.2023 00:00
Data finalizării
26.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

84.240 RON

din 84.240 RON estimat