Atribuită Cumpărare directă

Set 8 ClassVR PREMIUM 64GB - Laborator Scolar de Realitate Virtuala - Include 8 Casti si 8 Controler

Număr anunț
DA33345474
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic "Ştefan cel Mare" Cajvana (CUI 14124203)
Furnizor / câștigător
TAMINEA SYSTEMS SRL (CUI 33133887)
Cod CPV
39000000-2 · Mobila (inclusiv mobila de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) si produse de curatat (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.626,89 RON
Valoare atribuită
24.626,89 RON
Data publicării
25.05.2023 00:00
Data finalizării
26.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.626,89 RON

din 24.626,89 RON estimat