Atribuită Cumpărare directă

Analizor automat de biochimie si turbidimetrie model A15

Număr anunț
DA33346127
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE MEDICINA SPORTIVA (CUI 4283880)
Furnizor / câștigător
BIOSYSTEMS DIAGNOSTIC SRL (CUI 17167080)
Cod CPV
38434500-1 · Analizoare biochimice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
57.000 RON
Valoare atribuită
57.000 RON
Data publicării
25.05.2023 00:00
Data finalizării
26.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

57.000 RON

din 57.000 RON estimat