Atribuită
Cumpărare directă
Set nefrostomie percutanata CH 8, CH 10
- Număr anunț
- DA33346221
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ILFOV (CUI 14989140)
- Furnizor / câștigător
- TMS - TOP MEDICAL SUPPLIER SRL (CUI 26950950)
- Cod CPV
- 33141240-4 · Accesorii pentru cateter (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.000 RON
- Valoare atribuită
- 6.000 RON
- Data publicării
- 25.05.2023 00:00
- Data finalizării
- 26.05.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.