Atribuită Cumpărare directă

Medalia E720 - 24 bc.

Număr anunț
DA33347024
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL ORADEA (CUI 15569544)
Furnizor / câștigător
PROSPORT SRL (CUI 5277275)
Cod CPV
18512200-3 · Medalii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
201,84 RON
Valoare atribuită
201,84 RON
Data publicării
25.05.2023 00:00
Data finalizării
26.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

201,84 RON

din 201,84 RON estimat