Atribuită Cumpărare directă

Serv.elab. SF, ST, Doc avize si acorduri Complex Sportiv în oraşul Negreşti-Oaş

Număr anunț
DA33347387
Autoritate contractantă
Orasul Negresti Oas (CUI 3963951)
Furnizor / câștigător
KLEVER SYSTEM SRL (CUI 16861210)
Cod CPV
71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
130.000 RON
Valoare atribuită
130.000 RON
Data publicării
25.05.2023 00:00
Data finalizării
29.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

130.000 RON

din 130.000 RON estimat