Atribuită Cumpărare directă

ATORIS 20 mg , FUROSEMID LPH 40 mg, DIGOXIN 0,5MG/2ML, BISOTENS 5 mg

Număr anunț
DA33347423
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL DE URGENTA CARANSEBES (CUI 3228209)
Furnizor / câștigător
RUBICON PHARMACEUTICALS SRL (CUI 30099764)
Cod CPV
33622000-6 · Medicamente pentru sistemul cardiovascular (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.970,55 RON
Valoare atribuită
2.970,55 RON
Data publicării
25.05.2023 00:00
Data finalizării
26.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.970,55 RON

din 2.970,55 RON estimat