Atribuită Cumpărare directă

conectivitate LoRaWAN si platforma management device

Număr anunț
DA33347546
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA TARGOVISTE- DAMBOVITA (CUI RO10084149)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA SA (CUI 9010105)
Cod CPV
72314000-9 · Servicii de colectare si de colationare de date (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.788,30 RON
Valoare atribuită
19.788,30 RON
Data publicării
25.05.2023 00:00
Data finalizării
26.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.788,30 RON

din 19.788,30 RON estimat