Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de elaborare a doc. tehnico-economice executie lucrari reparatii la centrele DGASPC Sec 3
- Număr anunț
- DA33348487
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI SECTOR 3 (CUI 16762836)
- Furnizor / câștigător
- FORTIORI CONSULTING S.R.L. (CUI 18726120)
- Cod CPV
- 71242000-6 · Pregatire de proiecte si proiectare, estimare a costurilor (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 88.235,29 RON
- Valoare atribuită
- 88.235,29 RON
- Data publicării
- 25.05.2023 00:00
- Data finalizării
- 29.05.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.