Atribuită Cumpărare directă

servicii de dezinfectie si servicii de dezinsectie

Număr anunț
DA33348657
Autoritate contractantă
GRADINITA NR.206 (CUI 20769387)
Furnizor / câștigător
DD DERATEX PREVENT SRL (CUI 17968703)
Cod CPV
90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.155,72 RON
Valoare atribuită
9.155,72 RON
Data publicării
25.05.2023 00:00
Data finalizării
29.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.155,72 RON

din 9.155,72 RON estimat