Atribuită Cumpărare directă

Tableta grafica Kamvas 13, USB C/HDMI, Stilou PW517, Cosmo Black

Număr anunț
DA33349617
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
Furnizor / câștigător
FANPLACE IT S.R.L. (CUI 31962960)
Cod CPV
30237450-8 · Tablete grafice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.054,61 RON
Valoare atribuită
1.054,61 RON
Data publicării
26.05.2023 00:00
Data finalizării
30.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.054,61 RON

din 1.054,61 RON estimat