Atribuită Cumpărare directă

Port legitimatie + piesa turnata personalizata

Număr anunț
DA33352228
Autoritate contractantă
CONSILIUL CONCURENTEI (CUI 8844560)
Furnizor / câștigător
BOGRAVE Advertising SRL (CUI 14988323)
Cod CPV
30191140-7 · Accesorii de identificare personala (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.950 RON
Valoare atribuită
7.950 RON
Data publicării
26.05.2023 00:00
Data finalizării
30.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.950 RON

din 7.950 RON estimat