Atribuită
Cumpărare directă
Servicii consultanță achiziții publice – experți cooptați cf. art. 126 alin (3) din HG nr.395/2016
- Număr anunț
- DA33352942
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA MUNICIPIULUI REGHIN (CUI 3675258)
- Furnizor / câștigător
- PEŢA ANDREI-ALEXANDRU PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 47249297)
- Cod CPV
- 79418000-7 · Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 94.600 RON
- Valoare atribuită
- 94.600 RON
- Data publicării
- 26.05.2023 00:00
- Data finalizării
- 30.05.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.