Atribuită Cumpărare directă

Tub conector - REF.9049/22.05.2023, RADIOLOGIE

Număr anunț
DA33353302
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL CARACAL (CUI 4395086)
Furnizor / câștigător
LUMAMED HEALTH & CARE SRL (CUI 27335105)
Cod CPV
33194120-3 · Articole pentru perfuzii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.300 RON
Valoare atribuită
2.300 RON
Data publicării
26.05.2023 00:00
Data finalizării
26.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.300 RON

din 2.300 RON estimat