Atribuită Cumpărare directă

amenajare teren de sport in localitatea Incesti,comuna Ceica

Număr anunț
DA33353384
Autoritate contractantă
COMUNA CEICA (CUI 4784210)
Furnizor / câștigător
COTRO CONSTRUCTII S.R.L. (CUI 40463861)
Cod CPV
45212221-1 · Lucrari de constructii de structuri pentru terenuri de sport (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
55.000 RON
Valoare atribuită
55.000 RON
Data publicării
26.05.2023 00:00
Data finalizării
29.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

55.000 RON

din 55.000 RON estimat