Atribuită Cumpărare directă

Benro MoveOver12 Slider cu Sina Dubla Carbon 900mm

Număr anunț
DA33353737
Autoritate contractantă
Filarmonica ,,Paul Constantinescu,, Ploiesti (CUI 2845842)
Furnizor / câștigător
F 64 STUDIO SRL (CUI 14080808)
Cod CPV
38650000-6 · Echipament fotografic (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.100,76 RON
Valoare atribuită
2.100,76 RON
Data publicării
26.05.2023 00:00
Data finalizării
29.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.100,76 RON

din 2.100,76 RON estimat