Atribuită Cumpărare directă

Pachet conform oferta papetarie si curatenie AG S27215

Număr anunț
DA33354314
Autoritate contractantă
COMUNA COLONESTI (CUI 4670194)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.161,96 RON
Valoare atribuită
1.161,96 RON
Data publicării
26.05.2023 00:00
Data finalizării
29.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.161,96 RON

din 1.161,96 RON estimat