Atribuită Cumpărare directă

CAZARE HOTEL PENTRU LESLIE TRAVIS 31 MAI - 05 IUNIE 2023

Număr anunț
DA33355314
Autoritate contractantă
OPERA NATIONALA BUCURESTI (CUI 4221314)
Furnizor / câștigător
CONTINENTAL HOTELS SA (CUI 1559737)
Cod CPV
98341000-5 · Servicii de cazare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.975,75 RON
Valoare atribuită
1.975,75 RON
Data publicării
26.05.2023 00:00
Data finalizării
26.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.975,75 RON

din 1.975,75 RON estimat