Atribuită Cumpărare directă

Husa sterila de protectie sonda ecografi cu adeziv si gel steril, Conector neutru cu trei linii, Cap

Număr anunț
DA33355481
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRASOV (CUI 4384117)
Furnizor / câștigător
ALPHA MEDICAL SRL (CUI 13878004)
Cod CPV
38519660-0 · Huse de protectie pentru microscop (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.440 RON
Valoare atribuită
10.440 RON
Data publicării
26.05.2023 00:00
Data finalizării
31.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.440 RON

din 10.440 RON estimat