Atribuită Cumpărare directă

Achiziție motorină vrac conf. FF SOCH001 20628 - 24.05.2023

Număr anunț
DA33355574
Autoritate contractantă
Statiunea de Cerecetare-Dezvoltare pentru Cresterea Ovinelor si Caprinelor Secuieni-Bacau (CUI 952451)
Furnizor / câștigător
SOCAR PETROLEUM S.A. (CUI 12546600)
Cod CPV
09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.925,85 RON
Valoare atribuită
9.925,85 RON
Data publicării
26.05.2023 00:00
Data finalizării
26.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.925,85 RON

din 9.925,85 RON estimat