Atribuită Cumpărare directă

Cartus toner CRG-719H 6,4K pagini original Canon I-Sensys MF419X

Număr anunț
DA33356124
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGICPONTICA (CUI 4701061)
Furnizor / câștigător
IMP EXPERT BUSINESS SRL (CUI 30024753)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.138,86 RON
Valoare atribuită
1.138,86 RON
Data publicării
26.05.2023 00:00
Data finalizării
29.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.138,86 RON

din 1.138,86 RON estimat