Atribuită Cumpărare directă

”Servicii de proiectare faza Documentație Tehnică pentru obținerea Autorizației de Construire (D.T.A

Număr anunț
DA33356606
Autoritate contractantă
Consiliul Judetean Dambovita (CUI 4280205)
Furnizor / câștigător
DESIGN STUDIO SRL (CUI 19219614)
Cod CPV
79930000-2 · Servicii de proiectare specializata (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
270.000 RON
Valoare atribuită
270.000 RON
Data publicării
26.05.2023 00:00
Data finalizării
30.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

270.000 RON

din 270.000 RON estimat