Atribuită
Cumpărare directă
SERVICII RECERTIFICARE SISTEM MANAGEMENT INTEGRAT CALITATE - MEDIU- SSM
- Număr anunț
- DA33358131
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE APA ORADEA S.A. (CUI RO54760)
- Furnizor / câștigător
- SRAC CERT SRL (CUI 22088675)
- Cod CPV
- 79132000-8 · Servicii de certificare (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 29.400 RON
- Valoare atribuită
- 29.400 RON
- Data publicării
- 29.05.2023 00:00
- Data finalizării
- 30.05.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.