Atribuită Cumpărare directă

SIOFOR 1000MG X 60CPR FILM (METFORMINUM)

Număr anunț
DA33359847
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Sannicolau Mare (CUI 4483765)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI 335278)
Cod CPV
33631100-3 · Antifungice de uz dermatologic (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
122,40 RON
Valoare atribuită
122,40 RON
Data publicării
29.05.2023 00:00
Data finalizării
30.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

122,40 RON

din 122,40 RON estimat