Atribuită Cumpărare directă

Spectacol 1 iunie copii

Număr anunț
DA33360069
Autoritate contractantă
Centrul Judetean pentru Conservarea si Promovarea Culturii Traditionale Ilfov (CUI 16771966)
Furnizor / câștigător
LIFT FOR BETTER (CUI 47176659)
Cod CPV
79952100-3 · Servicii de organizare de evenimente culturale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.865 RON
Valoare atribuită
24.865 RON
Data publicării
29.05.2023 00:00
Data finalizării
31.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.865 RON

din 24.865 RON estimat