Atribuită
Cumpărare directă
Router Gaming Wireless ASUS RT-AX88U Pro, AX6000, Dual-Band, Quad-Core 2GHz CPU, 256MB/1GB Flash/RAM
- Număr anunț
- DA33361966
- Autoritate contractantă
- Liceul Tehnologic Risnov (CUI 29413145)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
- Cod CPV
- 32413100-2 · Rutere de retea (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.092,43 RON
- Valoare atribuită
- 1.092,43 RON
- Data publicării
- 29.05.2023 00:00
- Data finalizării
- 30.05.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.