Atribuită Cumpărare directă

Reparatie conform DEVIZ 001805/16.05.2023 - Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor

Număr anunț
DA33362358
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL MIOVENI (CUI 24972170)
Furnizor / câștigător
MD MECANIC BENZ 2003 (CUI 15175272)
Cod CPV
50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
750 RON
Valoare atribuită
750 RON
Data publicării
29.05.2023 00:00
Data finalizării
29.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

750 RON

din 750 RON estimat