Atribuită Cumpărare directă

Unitate Optica Externa VERBATIM Ultra HD 4K - BDXL drive - SuperSpeed USB 3.1 Gen 1 - external

Număr anunț
DA33362387
Autoritate contractantă
ANSAMBLUL ARTISTIC PROFESIONIST "CONSTANTIN ARVINTE" AL CONSILIULUI JUDETEAN IASI (CUI 38595054)
Furnizor / câștigător
PMC GROUP DISTRIBUTIE SRL (CUI 17116469)
Cod CPV
30237200-1 · Accesorii pentru computere (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
420,16 RON
Valoare atribuită
420,16 RON
Data publicării
29.05.2023 00:00
Data finalizării
30.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

420,16 RON

din 420,16 RON estimat