Atribuită Cumpărare directă

MEMORIE 8GB DDR3 1600MHZ

Număr anunț
DA33362913
Autoritate contractantă
S.C. AQUASERV S.A. (CUI 16775941)
Furnizor / câștigător
ALLTELCOM SRL (CUI 15931783)
Cod CPV
30236111-3 · Memorie dinamica cu acces aleatoriu (DRAM) (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
319,34 RON
Valoare atribuită
319,34 RON
Data publicării
29.05.2023 00:00
Data finalizării
30.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

319,34 RON

din 319,34 RON estimat