Atribuită Cumpărare directă

TAMPOANE HEMOSTATICE RAPID RHINO

Număr anunț
DA33364328
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU (CUI 4291719)
Furnizor / câștigător
M-G EXIM ROMITALIA SRL (CUI 10363240)
Cod CPV
33141116-6 · Tampoane si comprese (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.312,50 RON
Valoare atribuită
5.312,50 RON
Data publicării
29.05.2023 00:00
Data finalizării
31.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.312,50 RON

din 5.312,50 RON estimat