Atribuită Cumpărare directă

GEL ECOGRAFIE - BIDON 5L / GEL ECO / EKG ULTRASONIC BIDON 5 LITRI

Număr anunț
DA33365020
Autoritate contractantă
SPITALUL GENERAL C.F. PASCANI (CUI 4701290)
Furnizor / câștigător
EVOREVO SRL (CUI 32761476)
Cod CPV
24590000-6 · Siliconi primari (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
478,80 RON
Valoare atribuită
478,80 RON
Data publicării
29.05.2023 00:00
Data finalizării
30.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

478,80 RON

din 478,80 RON estimat