Atribuită Cumpărare directă

Scaunele copii gradinita

Număr anunț
DA33366076
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MIHAIL SADOVEANU BACAU (CUI 29144012)
Furnizor / câștigător
ORION MOB S.R.L. (CUI 46038348)
Cod CPV
39112000-0 · Scaune (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.040 RON
Valoare atribuită
8.040 RON
Data publicării
29.05.2023 00:00
Data finalizării
30.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.040 RON

din 8.040 RON estimat