Atribuită Cumpărare directă

PERETE DECORATIV SI DEPOZITARE RECEPTIE

Număr anunț
DA33366736
Autoritate contractantă
ACADEMIA DE STUDII ECONOMICE BUCURESTI (CUI 4433775)
Furnizor / câștigător
MOGIO PROJECT S.R.L. (CUI 40493250)
Cod CPV
39156000-0 · Mobilier pentru sali de primire si de receptie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
73.789 RON
Valoare atribuită
73.789 RON
Data publicării
29.05.2023 00:00
Data finalizării
30.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

73.789 RON

din 73.789 RON estimat