Atribuită Cumpărare directă

Godox LED308W II Lampa LED Daylight 21W 5500K

Număr anunț
DA33366815
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE ARHEOLOGIE "VASILE PARVAN (CUI 4266804)
Furnizor / câștigător
F 64 STUDIO SRL (CUI 14080808)
Cod CPV
38650000-6 · Echipament fotografic (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
754,62 RON
Valoare atribuită
754,62 RON
Data publicării
29.05.2023 00:00
Data finalizării
30.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

754,62 RON

din 754,62 RON estimat