Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de întocmire Expertiză Tehnică pentru spatiul cabinet, str. Babes, nr.1
- Număr anunț
- DA33367400
- Autoritate contractantă
- JUDETUL CLUJ (CONSILIUL JUDETEAN) (CUI 4288110)
- Furnizor / câștigător
- PREMIUM CONSTRUCT INSTAL S.R.L. (CUI 34942258)
- Cod CPV
- 71319000-7 · Servicii de expertiza (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.500 RON
- Valoare atribuită
- 13.500 RON
- Data publicării
- 30.05.2023 00:00
- Data finalizării
- 31.05.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.