Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de consultanta si elab. a documentatiei de achizitie pt 21 de autobuze si 6 microbuze elect
- Număr anunț
- DA33367793
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL ALBA IULIA (CUI 4562923)
- Furnizor / câștigător
- Universitatea Tehnica din Cluj Napoca (CUI 13847750)
- Cod CPV
- 71310000-4 · Servicii de consultanta in domeniul ingineriei si al constructiilor (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 264.988,70 RON
- Valoare atribuită
- 264.988,70 RON
- Data publicării
- 30.05.2023 00:00
- Data finalizării
- 31.05.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.