Atribuită Cumpărare directă

Scara aluminiu pliabila 7 trepte, inaltime de lucru 3.40m, suporta 125 kg

Număr anunț
DA33370456
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Alesd (CUI 4348890)
Furnizor / câștigător
OFFICE & MORE SRL (CUI 18560868)
Cod CPV
44423200-3 · Scari (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
297,90 RON
Valoare atribuită
297,90 RON
Data publicării
30.05.2023 00:00
Data finalizării
31.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

297,90 RON

din 297,90 RON estimat