Atribuită Cumpărare directă

TEAVA REFULARE CU ROBINET PSI

Număr anunț
DA33372049
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA TARGOVISTE- DAMBOVITA (CUI RO10084149)
Furnizor / câștigător
HIBRID SRL (CUI 14962412)
Cod CPV
44162500-8 · Conducte de apa potabila (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
840,30 RON
Valoare atribuită
840,30 RON
Data publicării
30.05.2023 00:00
Data finalizării
31.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

840,30 RON

din 840,30 RON estimat