Atribuită Cumpărare directă

Rotopercutor GBH2-28 SDS-plus 2.9kg 3.2J 4000bpm 880W BOSCH

Număr anunț
DA33372441
Autoritate contractantă
Regia Autonoma Administratia Patrimoniului Protocolului de Stat Bucuresti (CUI RO2351555)
Furnizor / câștigător
TRITON SRL (CUI 7424364)
Cod CPV
43830000-0 · Scule cu motor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
838,58 RON
Valoare atribuită
838,58 RON
Data publicării
30.05.2023 00:00
Data finalizării
31.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

838,58 RON

din 838,58 RON estimat