Atribuită Cumpărare directă

Echipament de extractie nematozi, cu accesorii

Număr anunț
DA33372760
Autoritate contractantă
Autoritatea Nationala Fitosanitara (CUI 34334188)
Furnizor / câștigător
DELTAMED SRL (CUI 9434372)
Cod CPV
42931000-1 · Centrifuge (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
84.025,21 RON
Valoare atribuită
84.025,21 RON
Data publicării
30.05.2023 00:00
Data finalizării
31.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

84.025,21 RON

din 84.025,21 RON estimat