Atribuită Cumpărare directă

GRAN CUCINA 1L;OUA DE PREPELITA;SMANT GATIT 20%;Lapte UHT 200 ml

Număr anunț
DA33374821
Autoritate contractantă
INSTITUTUL CLINIC FUNDENI (CUI RO4204003)
Furnizor / câștigător
CARREFOUR ROMANIA SA (CUI 11588780)
Cod CPV
15550000-8 · Diverse produse lactate (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.691,51 RON
Valoare atribuită
14.691,51 RON
Data publicării
30.05.2023 00:00
Data finalizării
31.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.691,51 RON

din 14.691,51 RON estimat