Atribuită Cumpărare directă

ARTICOLE PAPETARIE

Număr anunț
DA33374872
Autoritate contractantă
Serviciul Public SALCIN Cincu (CUI 43718650)
Furnizor / câștigător
VALDORIS COM SRL (CUI 11527180)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
194,50 RON
Valoare atribuită
194,50 RON
Data publicării
30.05.2023 00:00
Data finalizării
31.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

194,50 RON

din 194,50 RON estimat