Atribuită
Cumpărare directă
Camere video supraveghere zona Siscani, Str. Pastorilor, Mun. Adjud
- Număr anunț
- DA33375812
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL ADJUD (CONSILIUL LOCAL AL MUNICIPIULUI ADJUD) (CUI 4350491)
- Furnizor / câștigător
- YARALINE SRL (CUI 25675534)
- Cod CPV
- 32323500-8 · Sistem video de supraveghere (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.244 RON
- Valoare atribuită
- 7.244 RON
- Data publicării
- 30.05.2023 00:00
- Data finalizării
- 31.05.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.