Atribuită Cumpărare directă

Piese de schimb IT

Număr anunț
DA33376112
Autoritate contractantă
AUTORITATEA NAVALA ROMANA (CUI 11055818)
Furnizor / câștigător
TIK COMMUNICATIONS SRL (CUI 36570215)
Cod CPV
30237000-9 · Piese si accesorii pentru computere (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.411,20 RON
Valoare atribuită
3.411,20 RON
Data publicării
30.05.2023 00:00
Data finalizării
31.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.411,20 RON

din 3.411,20 RON estimat